Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Technolog robót wykończeniowych w budownictwie
Miejsce pracy: Mirocin
Numer: StPr/24/0980
OBOWIĄZKI:
Wykańczanie wnętrz budynków Praca na terenie woj. podkarpackiego (Przeworsk, Jarosław, Łańcut, Przemyśl)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

chęci do pracy

Miejsce pracy:

Mirocin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technolog / Technolożka ds. wdrożeń komponentów z drewna

Twój zakres obowiązków: projektowanie nowych procesów technologicznych dla obróbki drewna litego i produkcji elementów ze sklejki przeprowadzanie testów technologicznych i...

Technolog / Technolożka

Twój zakres obowiązków: aktywny udział we wdrażaniu nowych wyrobów metalowych projektowanie procesów technologiczno-produkcyjnych na podstawie dokumentacji kontrukcyjnej...

Technolog / Programista CNC

Zakres pracy: modelowanie bryłowe i powierzchniowe elementów oprzyrządowania i form wtryskowych w systemach typu CAD (preferowany NX) programowanie maszyn (centra obróbcze 3 i...