Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Stolarz
Miejsce pracy: Kolbuszowa Górna
Numer: StPr/24/0622
OBOWIĄZKI:
"Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu kolbuszowskiego (II)" w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027Osoba zatrudniona na stanowisku stolarza będzie odpowiedzialna za szeroki zakres zadań związanych z produkcją i montażem mebli z płyt wiórowych w siedzibie firmy i na miejscu u klienta. Sotlarz będzie wykorzystywał narzędzia stolarskie do wykonywania prac takich jak przerzynanie, struganie, dłutowanie, wiercenie, klejenie, okleinowanie, montowanie i wykańczanie wyrobów drewnianych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za właścicwy dobór narzędzi stolarskich oraz będzie posiadała umiejętność posługiwania się tymi narzędziami. Stolarz będzie obsługiwał różnego rodzaju maszyny do obróbki płyt, takie jak okleiniarka, zaglębiarka, piły tarczowe i taśmowe, strugarki, frezarki, wiertarki i inne.Osoba na tym stanowisku będzie wykonywać płyty stosowane w meblarstwie z wykorzystaniem obróbki ręcznej i maszynowej.Stolarz będzie odpowiedzialny za właściwie przygotowanie powierzchni wyrobów z wykorzystaniem urządzeń mechanicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

umiejętność precyzji, znajomosć narzędzi i technologii mile widziane w branży stolarskiej

Miejsce pracy:

Kolbuszowa Górna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej