Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gać
Numer: StPr/24/1194
OBOWIĄZKI:
zaopatrzenie sklepu w towar, sprawna i rzetelna obsługa klienta, sporzadzanie raportów, utrzymanie odpowiednich zapasów, naliczanie cen detalicznych na podstawie faktur
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gać


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca- staż

Zapoznanie się z asortymentem, nauka i obsługa kasy fiskalnej, kodowanie, metkowanie towaru, prawadzenie ewidencji sprzedaży. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Sprzedawca

Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa w ramach projektu Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu kolbuszowskiego (II) współfinansowanegoz...

Sprzedawca - handlowiec

Obsługa klienta sprzedaż (m. inn. ziół). Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie - technik farmacji, technik ortopeda,...