Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/24/0799
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i wydawanie towarów handlowych,obsługa klientówobsługa programów komputerowyc, sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: kurs obsługa programów komputerowych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krosno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta / Sprzedawca

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji;...

Sprzedawca

obsługa i pomoc klientom przy kasach samoobsługowych, wydruk cen, inewntaryzacja towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Oferta w ramach...

Sprzedawca- staż

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych