Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Jasionka
Numer: StPr/24/3621
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż i wsparcie techniczne; kontakt z kontrahentami, w tym kontrahentami z obszaru krajów arabskich oraz innych zagranicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: włoski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole, samodzielność

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie oraz umiejętność odnalezienia się w międzynarodowych Targach.Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętności analityczne.

Miejsce pracy:

Jasionka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 613 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie