Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Spawacz mig i tig 141
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/24/1017
OBOWIĄZKI:
- spawanie metodą MIG lub TIG
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

- preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku- aktualne uprawnienia- znajomość rysunku technicznego- preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Krosno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Spawacz 135/136

Twoje przyszłe zadania: Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG MAG 135/136, Obsługa prostych elektronarzędzi, Przestrzeganie zasad BHP Oczekujemy od Ciebie: Aktualnych...

Spawacz

Zakres obowiązków: spawanie zgodnie z procesem technologicznym przezbrojenia oprzyrządowania kontrola jakości wyrobów Nasze wymagania: gotowość do pracy w systemie 3...

Spawacz

Obsługa spawarki TIG Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG Wymagania inne: