Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Robotnik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/1219
OBOWIĄZKI:
Praca na terenie powiatu przeworskiego i jarosławskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 do 8 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik budowlany

Prace związane ze wznoszeniem budynków, elewacje zewnętrzne budynków, remonty wewnętrzne. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Osoba do przyuczenia

Pracownik budowlany

Wykonywanie prac budowlanych, wykonywanie wylewek betonowych, przygotowywanie podłoża pod wylewki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Szpachlarz

Uzupełnianie ubytków i pęknięć, montowanie listw wyrównujących, szpachlowanie ścian. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: