Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Robotnik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/1075
OBOWIĄZKI:
Praca na terenie powiatu przeworskiego i jarosławskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 do 8 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik / Brygadzista dociepleń budynków

Przyklejenie izolacji (styropian/wełna), Położenie siatki, Położenie tynków Montaż paapetów, Drobne prace dodatkowe Stawianie rusztowań (mile widziane) doświadczenia w...

Robotnik budowlany

sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu, prace wykończeniowe, kłucie, wiercenie w murze i betonie, pomoc we wznoszeniu konstrukcji budynków, przecinanie elementów...

Pracownik budowlany

Układanie kostki brukowej.Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy, przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Strzyżów....