Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/24/0876
OBOWIĄZKI:
Koszenie trawników, wykaszanie traw wzdłuż dróg publicznych i nieużytków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Doświadczenie mile widziane


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jasło


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Ogrodnik terenów zieleni

Montaż systemów nawadniania, zakładanie trawników, prace ogrodnicze, sadzenie roślin, nawożenie roślin, przygotowanie terenu, wysiewanie trawników.Praca w terenie u...

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Osoby bezrobotne posiadające niskie kwalifikacje.

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Osoby bezrobotne posiadające niskie kwalifikacje.