Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Tyniowice
Numer: StPr/24/1062
OBOWIĄZKI:
sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu, prace wykończeniowe, kłucie, wiercenie w murze i betonie, pomoc we wznoszeniu konstrukcji budynków, przecinanie elementów betonowych, kopanie dołów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tyniowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik Ogólnobudowlany

Zakres stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się specjalistycznymi robotami budowlanymi związanymi głównie ze sprężaniem konstrukcji i technologiami budowy....

Robotnik ogólnobudowlany

Praca na terenie powiatu przeworskiego i jarosławskiego Wymagania konieczne: Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Wymagania inne:

Pracownik budowlano - remontowy

Praca w delegacji na terenie Polski Zakres obowiązków: prace ciesielsko-zbrojarskie, ogólnobudowlane, prace z wykorzystaniem urządzeń transportu bliskiego. Wymagania: brak...