SZUKASZ INNEJPERSPEKTYWY?
Nowa praca jest bliżej niż myślisz.
Dołącz do nas jako:
Umowa zlecenie w contact center

Sekcja Sprzedaży i Obsługi Contact Center 1 - Rzeszów

Na co dzień w naszym zespole:
  • obsługujesz informacyjnie klientów o usługach, procesach bankowych,
  • wykonujesz połączenia do klientów z wykonaniem dyspozycji oraz potwierdzenia zleconych przez klienta zleceń,
  • aktywnie proponujesz i sprzedajesz produkty bankowe.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • jesteś osobą zaangażowaną,
  • jesteś komunikatywny i poprawnie się wysławiasz,
  • nie boisz się pracy pod presją czasu i masz motywację do działania,
  • odpowiada Ci praca zmianowa oraz praca w weekendy, odznaczasz się dyspozycyjnością,
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie, zdolność szybkiego uczenia się i liczysz na rozwój.
Pracuj w miejscu, które zna każdy.
#TyWybierasz
Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"? Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Client Service Delivery Administrator with German

What the day will look like As a member of your team, you’d be responsible for providing administrative support in terms of available insurance policies by coordinating,...

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Twój zakres obowiązków: stała współpraca z klientem przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz dokumentacji przyjmowanie i rejestrowanie zamówień w systemie IFS oraz...

Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

Twoje zadania Wykonywanie czynności związanych z obsługą odzieży, Prowadzenie bieżącej komunikacji ze współpracownikami w ELIS. Nasze oczekiwania Pozytywnego nastawienia,...