Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/0944
OBOWIĄZKI:
Prace gospodarcze, koszenie, dbanie o porządek, kierowanie pojazdem(samochód osobowy), wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik gospodarczy

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Drwal - operator pilarki spalinowej

Wycinka drzew, załadunek kłód, hodowla i pielęgnacja lasów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Drwal-operator pilarki spalinowej Wymagania inne:...

Robotnik gospodarczy

pranie strojów sportowych, sprzątanie szatni, koszenie trawy, utrzymanie porządku na obiektach sportowych ( 2 boiska sportowe, 1 trawiaste i 1 ze sztuczną trawą, trybuny,...