Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracownik budowlany - pomocnik hydraulika
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0545
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji zimnej i ciepłej wody, instalacji kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, regulacja i płukanie instalacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie jako pomoc hydraulika. Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli