Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Przemyśl
Numer: StPr/24/0854
OBOWIĄZKI:
jak w programie stażu, staż z Rezerwy Funduszu Pracy w ramach Programu Aktywizacji zawodowej bezrobotnych do 30 roku życia II
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przemyśl


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technik prac biurowych

zgodnie z ustalonym programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe...

Pracownik administracyjno - biurowy

Praca biurowa, obsługa komputera, obsługa programu excel, programu comarch optima. Obsługa klienta, fakturowanie, odbieranie korespondencji. Wymagania konieczne:...

Pracownik biurowy- staż

Prace sekretarskie (przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wokandy, zakładanie akt itp.), protokolant. Wymagania inne: Wymagana umiejętość szybkiego pisania na komputerze.