Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pracownik biurowy- staż
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/24/0915
OBOWIĄZKI:
Prace sekretarskie (przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wokandy, zakładanie akt itp.), protokolant.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagana umiejętość szybkiego pisania na komputerze.

Miejsce pracy:

Krosno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technik prac biurowych

zgodnie z ustalonym programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe...

Pracownik administracyjno - biurowy

Praca biurowa, obsługa komputera, obsługa programu excel, programu comarch optima. Obsługa klienta, fakturowanie, odbieranie korespondencji. Wymagania konieczne:...

Pracownik biurowy

jak w programie stażu, staż z Rezerwy Funduszu Pracy w ramach Programu Aktywizacji zawodowej bezrobotnych do 30 roku życia II Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...