Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Lubaczów
Numer: StPr/24/0583
OBOWIĄZKI:
Pomoc w wykonywanie prac budowlanych i remontowych tj. malowanie, szpachlowanie, przygotowywanie zapraw budowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lubaczów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik budowlany

Prace związane ze wznoszeniem budynków, elewacje zewnętrzne budynków, remonty wewnętrzne. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Osoba do przyuczenia

Robotnik ogólnobudowlany

Praca na terenie powiatu przeworskiego i jarosławskiego Wymagania konieczne: Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Wymagania inne:

Pracownik budowlany

Wykonywanie prac budowlanych, wykonywanie wylewek betonowych, przygotowywanie podłoża pod wylewki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: