Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/3738
OBOWIĄZKI:
Restauracja Strażacka poszukuje osoby do pracy na stanowisku pomoc kuchenna. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00 (w tym zmiany 7.00-15.00, 9.00-17.00 oraz 10.00-18.00, co druga sobota,. niedziele wolne). Zakres obowiązków:- przygotowywanie warzyw (w tym surówek) oraz mięsa do obróbki termicznej- przygotowywanie pierogów, gołąbków- dbanie o czystość- współpraca w zespole pod nadzorem kucharza.Praca w miłym i zgranym zespole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: EFEKTYWNA PRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie