Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Wysocko
Numer: StPr/24/1253
OBOWIĄZKI:
Kompleksowe zajmowanie się mieszkańcami w zakresie opieki medycznej. Podawanie leków, robienie zastrzyków, wykonywanie podstawowych zabiegów medycznych i zaleceń lekarskich. Prowadzenie dokumentacji medycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wysocko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu