Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Operator maszyn
Miejsce pracy: Kańczuga
Numer: StPr/24/0910
OBOWIĄZKI:
Twój zakres obowiązków:•obsługa maszyn tj. wytłaczarek, drukarek fleksograficznych, zgrzewarek•zapewnienie płynnego przebiegu procesu produkcyjnego zgodnego z obowiązującymi procedurami•dbałość o jakość produktu•prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej•zgłaszanie usterek i zakłóceń procesu produkcyjnego•utrzymanie porządku na stanowisku pracyNasze wymagania:•wykształcenie minimum zawodowe•staranność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań•gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym (trzy zmiany - praca w ruchu ciągłym)•umiejętność pracy w zespole•motywacja i chęć do pracyMile widziane:•uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT– bądź gotowość do odbycia kursu•doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub / i wykształcenie
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy[Umiejętność 1] : Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych[Inne] : możliwe zatrudnienie dla osób bez doświadczenia jako pomocnik operatora i przyuczenie od podstaw

Miejsce pracy:

Kańczuga

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku