Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/24/0903
OBOWIĄZKI:
- współpraca ze specjalistami świadczącymi pomoc psychologiczną, terapeutyczną, zdrowotną;- tworzenie warunków wspomagających rozwój dzieci, ich zainteresowańi zdolności;- przygotowanie sali do zajęć, tj. dbanie o jej wystrój, pomoce dydaktyczne;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - min. 2 lata, kultura osobista

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie