Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Monter / składacz okien
Miejsce pracy: Cmolas
Numer: StPr/24/0532
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestr. w tut. Urzędzie i spełn. kryteria do skier. na ww. aktywną formę.Godz. odb. stażu: 8:00 do16:00.1. Przeszkolenie w zakresie BHP i Ppoż.2. Przygotowanie oraz załadunek towaru.3. Sprawdzanie zgodności materiałów przeznaczonych do montażu ze specyfikacją załadunkową.4. Montaż stolarki budowlanej zgodnie z Polską Normą.5. Zabezpieczanie stolarki budowlanej tzw. szczelny montaż. 6. Organizowanie pracy u klienta końcowego.7. Obsługa utrządzeń do wykonywania montażu stolarki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Cmolas

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej