Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0483
OBOWIĄZKI:
Wykrywanie usterek w samochodach, wymiana części, badanie geometrii kół, kontrola działania podzespołów, jazdy testowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność wykonywania napraw samochodów osobowych, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli