Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/24/1245
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie pracy na stanowisku Mechanik samochodów osobowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Podobne ogłoszenia:

Mechanik

złomowanie pojazdów, demontaż samochodów osobowych i ciężarowych na części, odkręcanie części plastikowych, kól i elementów pojazdów, montaż i demontaż elementów...

Mechanik maszyn budowlanych

Zadania wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.) wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego (m.in....

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub doświadczenie...