Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Jarocin (pow. niżański, gm. Jarocin), Jarocin
Numer: StPr/24/0599
OBOWIĄZKI:
Konserwacja pojazdów samochodowych, mechanika.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

KONSERWACJA, OBSŁUGA TECHNICZNA, NAPRAWA UKŁADÓW MECHANICZNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wymagania inne:

Mechanik maszyn budowlanych

Zadania wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.) wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego (m.in....