Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/1074
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 do 6 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik pojazdów samochodowych

KONSERWACJA, OBSŁUGA TECHNICZNA, NAPRAWA UKŁADÓW MECHANICZNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Mechanik samochodów osobowych

diagnoza i naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w zawodzie mechanik samochodowy

Mechanik

diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych i wózków widłowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: