Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Magazynier
Miejsce pracy: Jasionka
Numer: StPr/24/4231
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie zamówień zgodnie z fakturą. Obsługa skanera. Etykietowanie, pakowanie. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

dyspozycyjność, umiejętność obsługa skanera,praca w systemie trzyzmianowym

Miejsce pracy:

Jasionka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie