Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Kucharz
Miejsce pracy: Przecław
Numer: StPr/24/1498
OBOWIĄZKI:
Kucharz,przyrządzanie potraw, gotowanie i pieczenie mięs wołowych a także wieprzowych, przyrządzanie surówek , sałatekpraca na jedną zmianę od 13.00 do 21.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

brak wymagań dot. wykształcenia, doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Przecław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz

I zmiana od 8.00 - 16.00II zmiana od 10.00 - 22.00Przyrządza różnego rodzaju potrawy, ciasta, napoje i desery z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń w zakładach...

Kucharz

Kucharz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: RM Niskie kwalifikacje

Kucharz

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę.Godz. odb. stażu 7:00 do 15:00.1.Instruktaż BHP i...