Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Księgowy
Miejsce pracy: Baranów Sandomierski
Numer: StPr/24/0780
OBOWIĄZKI:
Księgowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe.Oferta dla osób długotrwale bezrobotnych.

Miejsce pracy:

Baranów Sandomierski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Księgowy

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno – biurowym, stanowiska pracy zlokalizowane w pokojach biurowych. Podstawowe wyposażenie stanowiska pracy to zestaw komputerowy...

Księgowa

księgowanie faktur,sporządzanie sprawozdań finansowych oraz bilansów i pitów Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne:...

Księgowy/księgowa

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Język: angielski, w mowie -...