Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/24/0658
OBOWIĄZKI:
kierowanie autobusem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gorzyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 592 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu dostawczego

Przewóz towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo...

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

załadunek, wyładunek i przeładunek towarów na magazynie Wymagania konieczne: Uprawnienia: kurs kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym Wymagania inne: oferta pracy...

Kierowca samochodu dostawczego

Przewóz towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo...