AJ Profibud, renomowana firma budowlana z Chmielnika, działająca z powodzeniem od 2005 roku, zajmuje się szerokim zakresem prac ogólnobudowlanych, inżynieryjnych, instalacyjnych oraz wykończeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:
Inżynier ds. realizacji projektów budowlanych
Miejsce pracy: Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik)
Zadania:
  • Nadzorowanie budowy i postępów prac
  • Koordynowanie pracy zespołu budowlanego
  • Dbanie o zgodność realizacji projektów z obowiązującymi standardami
  • Kontrola jakości i kosztów
  • Zarządzanie terminami
  • Rozwiązywanie problemów na budowie
  • Współpraca z klientami i partnerami
  • Tworzenie raportów postępu
  • Zapewnienie bezpieczeństwa na budowie
  • Uczestniczenie w odbiorach robót
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie inżynierskie (budownictwo, architektura, etc.)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość przepisów budowlanych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolności organizacyjne, praca pod presją
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Gotowość do podróży służbowych
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami