Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Elektryk - automatyk
Miejsce pracy: Rymanów
Numer: StPr/24/0543
OBOWIĄZKI:
Dbałość o należyty stan instalacji elektrycznej, okresowe sprawdzanie skuteczności ochrony przeciwpożarowej, bieżąca konserwacja i naprawa urządzeń i maszyn elektrycznych zainstalowanych na terenie oczyszczalni ścieków, konserwacja i sprawdzanie poprawności działania agregatów prądotwórczych, uczestniczenie w pracach konserwacyjnych i naprawczych, okresowe przeglądy, konserwacja i kalibracja urządzeń pomiarowych na terenie oczyszczalni, dbałość o racjonalne gospodarowanie energią elektryczną, należyte dbanie o mienie zakładu, wykonywanie prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rymanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie