PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Departament Specjalistyczny

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Elektromonter Urządzeń Stacyjnych i Rozdzielczych
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: PGED/OR/11/2024
Twój zakres obowiązków:
  • prace eksploatacyjne i remontowe na stacjach 110/SN kV, SN/SN i RS,
  • prace eksploatacyjne i remontowe ma wyłącznikach WN i SN, transformatorach,
  • usuwanie awarii w zasilaniu odbiorców,
  • wykonywanie zabiegów i prac eksploatacyjnych na urządzeniach stacyjnych i rozdzielczych,
  • wykonywanie pomiarów i sprawdzeń na instalacjach elektrycznych i sieciach elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji Wydziału Utrzymania Stacji,
  • obsługa sprzętu pomiarowego, sporządzenie dokumentacji, protokołów wraz z oceną wyników przeprowadzonych pomiarów.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku elektroenergetyczny bądź pokrewnym lub doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji powyżej 1kV,
  • umiejętność pracy z komputerem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • język angielski w zakresie technicznym,
  • znajomość budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programów i edytorów narzędziowych specjalizowanych sterowników obiektowych oraz pakietu MS Office w szczególności MS Word, MS Excel.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.