PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość / Rejon Energetyczny Przemyśl
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku
Elektromonter Pogotowia Elektroenergetycznego
Miejsce pracy: Przemyśl
Nr ref.: PGED_OZ_40_2024
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie przeglądów, napraw, remontów, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych.
  • Usuwanie uszkodzeń na urządzeniach energetycznych.
  • Obsługa techniczna odbiorców.
  • Dopuszczanie do prac firm wykonawczych.
  • Udział w usuwaniu awarii na urządzeniach elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia.
  • Wycinka gałęzi, drzew, podrostów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym.
  • Wiedza z zakresu budowy oraz organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w branży energetycznej,
    • uprawnienia do pracy w technologii PPN,
    • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci,
    • prawo jazdy kat. C, C+E oraz uprawnienia na podnośnik koszowy, HDS, koparkę, dźwig.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.