Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Dziennikarz
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/1409
OBOWIĄZKI:
Realizacja materiałów prasowych i fotograficznych do serwisu internetowego oraz do tygodnika, wyszukiwanie wiadomości z Mielca i okolicy, publikacja i zarządzanie treścią również w mediach społecznościowych, udział w wydarzeniach organizowanych na terenie Mielca i powiatu mieleckiego.I zmiana 8-16 (czas pracy wysoce elastyczny, dostosowany do wydarzeń organizowanych na terenie Mielca i powiatu mieleckiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Brak wymagan dotyczących poziomu wykształcenia, terminowość, wysoka dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu