Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Asystent nauczyciela przedszkola- staż
Miejsce pracy: Korczyna
Numer: StPr/24/0962
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu:- pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych ( ubieranie i rozbieraniesię, w spożywaniu posiłków);- wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć dydaktycznych;- pomaganie nauczycielom w prowadzeniu zajęć,- pomoc przy organizowaniu imprez przedszkolnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Korczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie