Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Jawornik Polski
Numer: StPr/24/1129
OBOWIĄZKI:
dokonywanie rozliczeń form opodatkowania: zasady ogólne, podatek liniowy, karta podatkowa, ryczałt od przychodow ewidencjonowanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, wykonywanie dekretacji dokumentów, sporządzanie zestawień finasowych na podstawie zapisów księgowych, sporządzanie i analiza bilansu, sporządzanie-przy użyciu programów finasowo-księgowych i arkuszy kalkulacyjnych-raportów, zestawień oraz wypełnianie formularzy na podstawie informacji pochodzących z ksiąg rachunkowych, prowadzenie ewidencji dodatkowych na cele sporządzania deklaracji urzędowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, przygotowywanie i rozliczanie dotacji unijnych-przygotowywanie tabeli przychodów i kosztów, sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, wprowadzanie danych do rejestru VAT, sporządzanie deklaracji JPK VAT, prowadzenie pełnej rachunkowości stowarzyszeń oraz fundacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, zarządzanie bazą danych swoich klientów poprzez orogramowanie, archiwizowanie dokumentów dostarczonych przez klientów, obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dodatkowe umiejętności: analityczne zdolności numeryczne, skrupulatność, podstawy wiedzy w zakresie rachunkowości i księgowości,wymagane doswiadczenie na stanowisku biurowym min. 1 rok,wmagane uprawnienia: kurs księgowości, kurs kadry,

Miejsce pracy:

Jawornik Polski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku